Profesionálové
na motorky
Jolana
Hamouzová
Pomůžeme Vám, volejte
602 458 928
Po - pá, 9:00 - 17:00

USKLADNĚNÍ & ZIMNÍ SERVIS – ÚDRŽBA MOTOCYKLU ČI SKÚTRU, ČTYŘKOLKY – v sezóně 2023/2024

9.11.2023 AUTORIZOVANÝ SERVIS GARÁŽOVANÉ STÁNÍ ZIMNÍ SERVIS

Uskladníme Vaši motorku nebo skútr v krytých a zabezpečených prostorách, a to od LISTOPADU až do konce měsíce BŘEZNA 2024. Při přijmutí zjistíme stav baterie, (chladící kapaliny) a oleje, baterie bude pravidelně dobíjena. Na vaše přání můžeme v zimním období provést také servisní práce na které nebyl čas, a provést přípravu motocyklu na další sezonu. Svůj stroj pak budete mít včas – perfektně připraven. 

CENA LISTOPAD – BŘEZEN / 2.500 Kč

Proč vybrat uskladnění motocyklu u nás?

1. Profesionální péče

Náš tým zkušených mechaniků a techniků ví, co váš motocykl potřebuje. Kompletně zkontrolujeme váš stroj, vyměníme olej, filtry, provedeme údržbu řetězu a další úkony dle stavu a počtu najetých kilometrů. 

2. Bezpečnost

V našem dealerství chápeme, jak důležité je mít jistotu, že váš motocykl je v bezpečí. Naše uskladnění zahrnuje zabezpečené prostory, kde bude váš stroj chráněn před krádeží a nepříznivými povětrnostními vlivy.

3. Připravenost 

Když přijde jaro a budete si přát svůj motocykl zpět, bude připraven k jízdě. Nepotřebujete se starat o žádné složité úkoly, jen si ho přijdete vyzvednout a vyrazíte na silnici.

4. Volitelná doba uskladnění

Jedete na dovolenou a nemáte možnost, kam po tu dobu dát motocykl? I v tomto případě se o vše postaráme. Na týden, na dva nebo měsíc? Stačí si objednat.

5. Nemáte už čas ani motocykl dovézt?

Nemáte čas k nám motorku nebo skútr dopravit? Tak nám dejte vědět a i této starosti Vás zbavíme. Vyzvedneme si motocykl u vás a případně přivezeme zpět.

Počet míst je omezen, tak neváhejte a rezervujte si uskladnění hned!

Tel:,+420 602 458 928

DĚKUJEME ZA VAŠI DŮVĚRU JIŽ 33 LET – HAMOUZ ENDURANCE TEAM – SERVIS KLADNO


NÁŠ TIP! Věděli jste, že se na skútru dá jezdit i v zimě? Poradíme, jak na to!

01.10.2023 Převzatý Článek Piaggio – Faber Moto

Současný trend počasí prodlužuje sezónu v jedné stopě až do listopadu. Čím dál teplejší zimy bez srážek ale dávají šance na prakticky celoroční provoz skútrů ve městech. Vyžaduje to však specifický přístup k věci.

Jak na to, abyste zimu přežili bez úhony vy i váš stroj? To nám vysvětlí Rostislav Kočař, Aftersales manažer společnosti Faber Moto, výhradního importéra skútrů Vespa a Piaggio na český trh.

Čím dál teplejší zimy a zároveň rostoucí povoz a kolabující parkování v centrech měst nás lákají na skútry i přes zimu. Co byste začínajícím skútrařům obecně poradil, aby se nebáli na svůj stroj sednout i v zimě?

Není špatného počasí, jen nevhodného vybavení. Takto bych ve zkratce shrnul a poradil začínajícím skútristům, jak na věc. Opravdu, stačí se jen adekvátně vybavit a můžete bez problémů jezdit celoročně. Dnes už je příslušenství na takové úrovni, že umožňuje i provoz přes zimu a nestojí mnoho peněz.

Když padnou teploty pod 10 stupňů, bývá i v městských rychlostech na skútru zima. Jak proti ní bojovat?

Existuje široká paleta příslušenství, která pomůže z jednostopého vozidla udělat dopravní prostředek pro celoroční použití. Když bych měl mluvit za sebe, tak koncern Piaggio nabízí řadu doplňků, jako například vysoké štítky proti větru, termodeky na nohy, vyhřívané rukojeti řídítek, vyhřívané rukavice a speciální návleky na řídítka… Ideální volbou pak jsou značkové produkty Tucano Urbano, vyvinuté přímo tímto italským specialistou na skútrové vybavení. Široká nabídka tohoto tradičního výrobce pak zahrnuje nejen výše zmíněné vybavení, ale rovněž vysoce kvalitní oděvy připravené odolat jakékoliv nepřízni počasí. A například oblíbená termodeka skýtá další využití – v případě venkovního parkování, což je pro lidi žijící ve městě dost častá věc, se termodeka používá jako improvizovaná garáž. Díky své velikosti totiž překryje nejen prostor pro nohy jezdce, ale také celé sedlo, takže po odkrytí a nasednutí jdete vždy do suchého.

Nadšenci, kteří se nebojí ani sněhu či námrazy určitě přemýšlejí také o zimním obutí na svůj skútr. Existuje něco takového?

Ano, a málo se to ví, že opravdu existují zimní pneumatiky na skútry. Jsou zvláště vhodné na mokré vozovky při teplotách blízkých nule, nezaleknou se však ani sněhu a námrazy – ovšem tady je samozřejmě zvýšená opatrnost na místě, přece jen jedete v jedné stopě. Tedy s výjimkou stabilnějšího Piaggia MP3, které dokáže v nepříznivých podmínkách lépe podržet.

A co byste doporučil, když přece jen přes zimu jezdit nechci a skútr zazimuji?

Já osobně doporučuji nezazimovávat a alespoň jednou za měsíc vyrazit na trasu o délce nejméně 20 km, aby došlo dokonalému prohřátí oleje a dobití akumulátoru. Nicméně pokud přece jen se rozhodnete na zimu skútr odstavit, doporučuji začít důkladným mytím a ošetřením všech lakovaných dílů vhodnou leštěnkou. Dále bych pak nezapomněl promazat všechna potřebná místa a dohustit pneumatiky na předepsaný tlak. Nyní můžete skútr zaparkovat – postavte jej na hlavní stojan a odpojte mínusový kontakt akumulátoru, nosit do tepla ho nemusíte, stačí ho ponechat v chladné garáži. Za to ho ale doporučuji jednou za dva měsíce dobít vhodnou nabíječkou. A když skútr zazimovat, tak s plnou nádrží kvalitního aditivovaného benzínu bez lihové složky.

Vy osobně jezdíte i přes zimu? A na jakém stroji?

Moje pracovní náplň vyžaduje prakticky denní mobilitu napříč celým územím České republiky, což se dá jen obtížně propojit s využitím skútru. Nicméně, již několikrát jsem měl tu možnost usednout na Piaggio MP3 530 a vyzkoušet ho i v zimních podmínkách. Tento netypický skútr se třemi koly, vybavený zimním příslušenstvím, se díky své koncepci, jedinečným systémem naklápění a aretace polohy při zastavení, bez nutnosti podpory nohou (ty jsou v teple pod dekou), nabízí efektivní řešení celoroční mobility s maximálním bezpečím při vedení stopy dvěma předními koly. Kdo se necítí v jedné stopě jistý, měl by em-pé-trojku alespoň zkusit. Může i s řidičákem na auto.

Děkujeme za rozhovor.

Sdílejte článek

Zůstaňte v obraze a získejte 200 Kč

Získejte slevu 200 Kč na našem e-shopu. Stačí se přihlásit k odběru novinek.