Profesionálové
na motorky
Jolana
Hamouzová
Pomůžeme Vám, volejte
602 458 928
Po - pá, 9:00 - 17:00

V-STROM ADVENTURE DAY 2023 – Budeme Vám vyprávět příběhy neuvěřitelné krajiny a jejich památek.., spojených sítí překrásných cest. Poslední místa na zářijový kemp!

12.8.2023 JÍZDY SUZUKI V-STROM 2023 POSLEDNÍ MÍSTA PROMO AKCE

V-STROM ADVENTURE DAY 2023

Pá – So 8.- 9. nebo 15.-16. září 2023 – Přihlášky u paní Hamouzové / tel. 602-458-928

  • Unikátní expedice po jinak nepřístupných cestách přírodou pod Krušnými horami a industriální krajinou Mostecka
  • Pá – So 8.- 9. nebo 15.-16. září 2023
  • Exkluzivně pro majitele nových motocyklů Suzuki V-Strom zakoupených v roce 2023 v síti autorizovaných prodejců
  • Bohatý program

„Stvořen pro dobrodružství“… Suzuki Vás však přesvědčí, že nepoužívá plané reklamní slogany, ale deklaruje skutečné vlastnosti svých motocyklů, ověřené léty bezporuchového provozu.

Pokud se správně rozhodnete pro nový Suzuki V-Strom a zakoupíte ho v síti autorizovaných prodejců Suzuki, získáte možnost zažít v sedle svého nového motocyklu opravdové dobrodružství. Severozápadní Čechy nepatří mezi klasické cíle, kam běžně vyrazíte na výlet. My Vás ale vezmeme na místa, kam se bez našich průvodců běžně nedostanete, a přesvědčíme Vás, že i tato oblast má své kouzlo. Budeme Vám vyprávět příběhy neuvěřitelné krajiny a jejich památek, spojených sítí překrásných cest vedených po polozapomenutých silničkách  rekultivovanou krajinou bývalých povrchových dolů.

PROGRAM

Po pátečním příjezdu a ubytování v hotelu Širák v Mostě pro Vás bude připravena večeře a zajímavá cestovatelská přednáška.

Sobota je pak věnována celodenní expedici industriální i nedotčenou krajinou po asfaltových a nenáročných šotolinových cestách, které nejsou běžně přístupné. Během dne bude výlet zpestřen poutavým výkladem profesionálních průvodců s hlubokými znalostmi zdejší krajiny, přírody a její historie. To vše za doprovodu a asistence zkušených moto instruktorů. Součástí dne je občerstvení včetně oběda.

PODMÍNKY

  • Akce je určena pro limitovaný počet zákazníků Suzuki, kteří v letošním roce 2023 zakoupili nový motocykl V-Strom v síti autorizovaných prodejců v ČR.
  • Na základě zakoupení nového motocyklu V-Strom získáte možnost zúčastnit se výše uvedené akce
  • V  případě Vašeho zájmu se obraťte na jakéhokoliv autorizovaného prodejce Suzuki, který Vás na akci zaregistruje. Po úhradě kauce ve výši 2.000,- Kč (vratnou ihned po skončení akce) bankovním převodem na účet číslo 2501106726 / 2010 obdržíte e-mailem Voucher, který Vás bude opravňovat zúčastnit se Suzuki Adventure Day 2023 ve Vámi zvoleném termínu.
  • Na výběr je ze dvou termínů: 8. – 9. nebo 15. – 16. září 2023
  • Součástí akce je ubytování (1 noc/1osoba), stravování (večeře, snídaně, oběd) a průvodcovské služby se zajištěním vjezdu do běžně nepřístupných tras.

Čeká Vás nevšední zážitek, protože Suzuki V-Strom je navržen tak, aby vám poskytl radost z jízdy bez ohledu na to, kam se rozhodnete vyrazit.

Sdílejte článek

Zůstaňte v obraze a získejte 200 Kč

Získejte slevu 200 Kč na našem e-shopu. Stačí se přihlásit k odběru novinek.